پنجمین کنگره بین المللی جغرافیدانان جهان اسلام زمان:۱۹-۱۸ مهر ۱۳۹۱

يکشنبه 3 بهمن 1395  |  English  |   |   | 
 
  ورود کاربران
پست الکترونیکی :
کلمه عبور :
اطلاعیه ها

به اطلاع اساتید و دانشجویان محترم شرکت کننده در پنجمین کنگره جغرافیدانان جهان اسلام که در مهرماه سال گذشته در دانشگاه تبریز برگزار گردید، می رساند که لوح فشرده مجموعه مقالات کنگره آماده شده، علاقمندان می توانند برای دریافت این مجموعه با پست الکترونیکی دبیر کنگره تماس حاصل فرمایند.      

پست الکترونیکی:  

sarisarraf@tabrizu.ac.ir     و     b.sarraf@gmail.com                                                                  

شماره تماس دبیر اجرایی، بهروز ساری صراف: 04113392309

 

 


 

خدای را سپاسگزاریم که با عنایت و رحمت واسعه اش، سر افرازمان کرد به برگزاری همایشی که بحق یکی از موفق ترین همایش های جامعه جغرافیدانان ایران بود در طی پنج همایش بین المللی جغرافیدانان جهان اسلام. بر زمین پاکش به سجده می نشینیم و تشکر و سپاس ویژه خود را نثار همه اساتید و دانشجویان ، مسئولان محترم دانشگاه تبریز به ویژه جناب آقای دکتر پرویز آژِیده، جناب آقای دکتر علی رستمی و جناب آقای دکتر سید محمد تقی علوی و ریاست محترم دانشکده جغرافیای دانشگاه تبریز و همه سازمان های دولتی و غیر دولتی از جمله شهردارمحترم کلانشهر تبریز جناب آقای مهندس علیرضا نوین می نماییم و می طلبیم سرافرازی و توفیقشان را از خدای آسمان ها...

 

وظیفه خود می دانم که از تمام سروران و اساتیدی که تهیه مجموعه مقالات پنجمین کنگره جغرافیدانان جهان اسلام را پیگیری نموده و در رفع موانع و محدودیت ها گره گشای ما بودند، تشکر و قدر دانی نمایم. از جمله از استاد پیشکسوت گروه جغرافیای دانشگاه تبریز جناب آقای دکتر فیروز جمالی، از استاد بزرگوار جناب آقای دکتر حسنعلی غیور استاد دانشگاه اصفهان، از ریاست محترم دانشکده جغرافیا جناب آقای دکتر محمد حسین رضایی مقدم و مدیر محترم گروه جغرافیای طبیعی جناب آقای دکتر شهرام روستایی. همچنین از زحمات دبیر محترم علمی کنگره جناب آقای دکترعلی اکبر رسولی و همکار عزیز جناب آقای دکتر هاشم رستم زاده و دیگر اعضای محترم دبیرخانه کمیته اجرایی از جمله آقای مهندس علیرضا محمدی کوچه باغ و مهندس شهاب عادلی و مهندس پیام علی بخش زاده که با پیگیری خستگی ناپذیر خود اینجانب را در انتشار مجموعه مقالات پنجمین کنگره بین المللی جغرافیدانان جهان اسلام یاری و مساعدت نموده اند کمال تشکر وقدردانی را نموده و از خداوند منان، سرافرازی و توفیقشان را خواستارم.

 

 
 
 

با آرزوی سربلندی برای اسلام عزیز، ایران وایرانی  
 بهروز ساری صراف              
دبیر اجرایی پنجمین کنگره جغرافیدانان جهان اسلام         

 
اخبار و رویدادها
شماره حساب جهت پرداخت مبلغ
شماره حساب جهت پرداخت مبلغ
Copyright 2010 University of Tabriz
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام!    |    تماس با ما    |    گزارش مشکلات
انتخاب وب سایت مورد نظر :